Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wiele badań wykazało, iż większość użytkowników internetu korzysta jedynie z organicznych (bezpłatnych) wyników w wyszukiwarce, nie w linków sponsorowanych. Ponad 80% konsumentów korzysta najpierw z wyszukiwarki internetowej zanim zakupi produkt lub usługę online. Wysoka pozycja na frazy powiązane z działalnością biznesu, może stanowić o sukcesie bądź porażce przedsięwzięcia. Jeśli strony danego biznesu nie ma na szczycie listy wyszukiwań, to napewno znajduję się tam strona jej konkurencji.

Pozycjonowanie to proces polegający na zwiększeniu zarówno ilości, jak i jakości wizyt z wyszukwarek internetowych. Dzięki odpowiedniej optymalizacji strony pod kątem algorytmów, których wyszukiwarki internetowe używają do umiejscowienia jej w swoich wynikach, możliwe jest uzyskanie wysokiej pozycji dla danych słów kluczowych.

Podstawą działań są zmiany w strukturze samej strony tak, aby była ona bardziej przystępna dla wyszukiwarek. Następnie należy zadbać o to, by do strony prowadziło jak najwięcej linków zewnętrznych – innymi słowy aby „mówiło się” o niej w internecie.

Dlaczego my?

  1. Działamy zgodnie z wytycznymi Google. Nie stosujemy półśrodków, dzięki czemu efekt naszej pracy jest trwały. Nie ma zagrożenia, że po aktualizacji algorytmu Google, którego zadaniem jest wychwytywanie „pozycjonerskich trików”, strona wypadnie z rankingów.
  2. Pozycjonowanie powiązane z PRem Internetowym. Razem z Klientem opracujemy odpowiednią strategię marketingową pod kątem pozycjonowania. Będziemy kontaktować się z serwisami internetowymi, właścicielami blogów, a także przeprowadzać inne kampanie marketingu internetowego, w zależności od potrzeb i zasobów.
  3. Stawiamy na wzajemne zaufanie i partnerstwo. Interes Klienta jest dla nas najważniejszy. Doradzimy co zrobić, aby inwestycja w pozycjonowanie stała się jak najbardziej rentowna. W umowie nie znajdzie się zapis o długim okresie wypowiedzenia – wierzymy bowiem, że owocna współpraca będzie trwać naturalnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy - skontaktuj się z nami.