Projektowanie Stron Internetowych

Uważamy, że strona internetowa nie powinna być oceniania na podstawie tego jak wygląda, lecz na podstawie tego jak dobrze zaprojektowana jest pod kątem realizacji celów biznesowych. Rozpoczynamy wszystkie projekty od analizy celów jakie klient przewiduje od strony do spełnienia. Dopiero posiadając tę wiedzę, będziemy w stanie stworzyć rozwiązanie które idealnie wkomponuje się w potrzeby danego biznesu.

Kiedy spotykamy się z Klientem po raz pierwszy, wsłuchujemy się uważnie w jego potrzeby i wizję. Następnie projektujemy scenariusze użytkowania, aby móc ocenić różne możliwości w jaki potencjalni klienci będą mogli używać strony internetowej, a nawet danej podstrony. Poprzez zrozumienie tych aspektów i interekacji, tworzymy projekt strony który zapewni spełnienie wszystkich potrzeb biznesowych i realizacje planu długoterminowego rozwoju. Wykorzystywane przez nas technologie takie jak HTML, CSS oraz bazy danych, stanowią klucz do stworzenia strony internetowej która doskonale odpowiada Klientowi i jego konsumentom.

Dlaczego my?

  1. Jesteśmy nastawieni na realizację celów biznesowych.
  2. Nie zatrudniamy grafików. Współpracujemy z wieloma z nich, każdy jest utalentowany i ma swój styl. Dzięki temu będziemy mogli wybrać odpowiednią osobę do stworzenia koncepcji graficznej uszytą na miarę potrzeb danego biznesu.
  3. Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe. Każda strona która opuszcza nasz warsztat jest znakomicie przystosowana do konkurowania o najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy - skontaktuj się z nami.